KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7818009
nr 781 8009
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tusch, Roger Risberg (1956-2011), ansikte, monogramsignerad R R, 28x20 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
måndag 1 oktober 2012
kl 17:16:42
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg